F1892CCD1400
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1892CCD1400
Producent / marka: Crydom
Opis produktu DIODE MODULE 1.4KV 90A
Arkusze danych: 1.F1892CCD1400.pdf2.F1892CCD1400.pdf3.F1892CCD1400.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje F1892CCD1400
Part Number F1892CCD1400 Producent Crydom
Opis DIODE MODULE 1.4KV 90A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4384 pcs Arkusz danych 1.F1892CCD1400.pdf2.F1892CCD1400.pdf3.F1892CCD1400.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.4V @ 270A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1400V
Dostawca urządzeń Pakiet Module Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case Module Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diody Standard Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1400V 90A (DC) Chassis Mount Module Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 90A (DC)