F1842HD400
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1842HD400
Producent / marka: Crydom
Opis produktu MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC
Arkusze danych: 1.F1842HD400.pdf2.F1842HD400.pdf3.F1842HD400.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1842HD400
Part Number F1842HD400 Producent Crydom
Opis MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1662 pcs Arkusz danych 1.F1842HD400.pdf2.F1842HD400.pdf3.F1842HD400.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 400V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 3V
Struktura Series Connection - SCR/Diode Seria -
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość SCR, diody 1 SCR, 1 Diode
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis SCR Module 400V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1000A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 150mA