F1842DH1000
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1842DH1000
Producent / marka: Crydom
Opis produktu MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
Arkusze danych: 1.F1842DH1000.pdf2.F1842DH1000.pdf3.F1842DH1000.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1842DH1000
Part Number F1842DH1000 Producent Crydom
Opis MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1247 pcs Arkusz danych 1.F1842DH1000.pdf2.F1842DH1000.pdf3.F1842DH1000.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 1kV Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 3V
Struktura Series Connection - SCR/Diode Seria -
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość SCR, diody 1 SCR, 1 Diode
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis SCR Module 1kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1000A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 150mA