F1827SDK1600
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1827SDK1600
Producent / marka: Crydom
Opis produktu MODULE SCR/DIODE 25A 600VAC
Arkusze danych: 1.F1827SDK1600.pdf2.F1827SDK1600.pdf3.F1827SDK1600.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 886 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1827SDK1600
Part Number F1827SDK1600 Producent Crydom
Opis MODULE SCR/DIODE 25A 600VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 886 pcs Arkusz danych 1.F1827SDK1600.pdf2.F1827SDK1600.pdf3.F1827SDK1600.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 1.6kV Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 3V
Struktura Series Connection - All SCRs Seria -
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość SCR, diody 2 SCRs
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 400A @ 60Hz
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 150mA