EZE480A12
CrydomCrydom
EZE480A12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EZE480A12
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
Arkusze danych: 1.EZE480A12.pdf2.EZE480A12.pdf3.EZE480A12.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EZE480A12
Part Number EZE480A12 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1737 pcs Arkusz danych 1.EZE480A12.pdf2.EZE480A12.pdf3.EZE480A12.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 660V Napięcie - Wejście 18 ~ 36VAC
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria EZ Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia AC, Zero Cross
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 12A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant