EL100D5-05
CrydomCrydom
EL100D5-05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EL100D5-05
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 5A 3-100V
Arkusze danych: 1.EL100D5-05.pdf2.EL100D5-05.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EL100D5-05
Part Number EL100D5-05 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 5A 3-100V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3141 pcs Arkusz danych 1.EL100D5-05.pdf2.EL100D5-05.pdf
Napięcie - Obciążenie 3V ~ 100V Napięcie - Wejście 4 ~ 8VDC
Termination Style Quick Connect - 0.187"/0.250" Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria EL Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia DC
Inne nazwy CC1780
EL100D05-05
EL100D05-05-ND
EL100D505
Oporność na terenie (maks.) 40 mOhms
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 5A