DRH3P60D20R
CrydomCrydom
Crydom
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRH3P60D20R
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC
Arkusze danych: 1.DRH3P60D20R.pdf2.DRH3P60D20R.pdf3.DRH3P60D20R.pdf4.DRH3P60D20R.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 658 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 658 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRH3P60D20R
Part Number DRH3P60D20R Producent Crydom
Opis SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Obciążenie 48 ~ 600 V Napięcie - Wejście 4 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Seria DRH
Opakowania Bulk Package / Case Module
Typ wyjścia AC Rodzaj mocowania Chassis Mount, DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 20A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant