DRA4D250E6
CrydomCrydom
DRA4D250E6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA4D250E6
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A
Arkusze danych: 1.DRA4D250E6.pdf2.DRA4D250E6.pdf3.DRA4D250E6.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 382 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA4D250E6
Part Number DRA4D250E6 Producent Crydom
Opis RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 382 pcs Arkusz danych 1.DRA4D250E6.pdf2.DRA4D250E6.pdf3.DRA4D250E6.pdf
Waga - Napięcie - Dostawa 15 ~ 32 VDC
Napięcie - Obciążenie 1 ~ 250 V Rodzaj Module
Seria DRA4D Inne nazwy CC2435
DRA4D250E6-ND
temperatura robocza -30°C ~ 60°C Ilość silników 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Typ silnika Brushed DC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło -
Do użytku z / Podobne produkty DRA Series cechy -
szczegółowy opis Reversing Relay 15 ~ 32 VDC Supply 6A 1 ~ 250 V Load Obecny - Wyjście 6A