DRA4-CMX200D3
CrydomCrydom
DRA4-CMX200D3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA4-CMX200D3
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V
Arkusze danych: 1.DRA4-CMX200D3.pdf2.DRA4-CMX200D3.pdf3.DRA4-CMX200D3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 443 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA4-CMX200D3
Part Number DRA4-CMX200D3 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 443 pcs Arkusz danych 1.DRA4-CMX200D3.pdf2.DRA4-CMX200D3.pdf3.DRA4-CMX200D3.pdf
Napięcie - Obciążenie 1V ~ 200V Napięcie - Wejście 3 ~ 10VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria DRA Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia DC
Inne nazwy CC2179
DRA4-CMX200D3-ND
Oporność na terenie (maks.) 200 mOhms
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 3A