DRA3P48B4
CrydomCrydom
DRA3P48B4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA3P48B4
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY CONT 3PH 480VAC 4A 120VAC
Arkusze danych: 1.DRA3P48B4.pdf2.DRA3P48B4.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA3P48B4
Part Number DRA3P48B4 Producent Crydom
Opis RELAY CONT 3PH 480VAC 4A 120VAC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1374 pcs Arkusz danych 1.DRA3P48B4.pdf2.DRA3P48B4.pdf
Napięcie - Obciążenie 48 ~ 510 V Napięcie - Wejście 90 ~ 140VAC
Termination Style Screw Terminal Seria DRA3P
Opakowania Bulk Package / Case Module
Typ wyjścia AC, Zero Cross Inne nazwy CC1800
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 4.2A
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Obwód 3PST-NO (3 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DRA3P48B2
DRA3P48B2
Producenci: Crydom
Opis: RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 120VAC
Na stanie: 1390 pcs
Pobieranie: DRA3P48B2.pdf
RFQ
DRA3P48C2
DRA3P48C2
Producenci: Crydom
Opis: RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC
Na stanie: 1449 pcs
Pobieranie: DRA3P48C2.pdf
RFQ
DRA3P48B4R2
DRA3P48B4R2
Opis: SOLID STATE RELAY
Pobieranie: DRA3P48B4R2.pdf
DRA3P48B2R2
DRA3P48B2R2
Opis: RELAY SSR 480 V
Pobieranie: DRA3P48B2R2.pdf
DRA3P48B2R
DRA3P48B2R
Pobieranie: DRA3P48B2R.pdf
DRA3P48B4R
DRA3P48B4R
Opis: RELAY CONT 3PH 480VAC 4A 120VAC
Pobieranie: DRA3P48B4R.pdf
DRA3P48A4R2
DRA3P48A4R2
Opis: RELAY SSR 480 V
Pobieranie: DRA3P48A4R2.pdf
DRA3P48B42
DRA3P48B42
Opis: RELAY SSR 480 V