DRA1-MP240D3
CrydomCrydom
DRA1-MP240D3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA1-MP240D3
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Arkusze danych: 1.DRA1-MP240D3.pdf2.DRA1-MP240D3.pdf3.DRA1-MP240D3.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA1-MP240D3
Part Number DRA1-MP240D3 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2256 pcs Arkusz danych 1.DRA1-MP240D3.pdf2.DRA1-MP240D3.pdf3.DRA1-MP240D3.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 3 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria DRA Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia AC, Zero Cross
Inne nazwy CC2434
DRA1-MP240D3-ND
Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 3A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant