DR4560A45PJ
CrydomCrydom
DR4560A45PJ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DR4560A45PJ
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Arkusze danych: 1.DR4560A45PJ.pdf2.DR4560A45PJ.pdf3.DR4560A45PJ.pdf
12 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DR4560A45PJ
Part Number DR4560A45PJ Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1025 pcs Arkusz danych 1.DR4560A45PJ.pdf2.DR4560A45PJ.pdf3.DR4560A45PJ.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 600V Napięcie - Wejście 90 ~ 280VAC/DC
Termination Style Spring Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria DR45 Opakowania Bulk
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink Typ wyjścia AC, Zero Cross
Rodzaj mocowania DIN Rail Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 45A szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink
Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DR4560A45P
DR4560A45P
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Na stanie: 950 pcs
Pobieranie: DR4560A45P.pdf
RFQ
DR454120.3
DR454120.3
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 26A 48-660V
Na stanie: 5845 pcs
Pobieranie: DR454120.3.pdf
RFQ
DR4560A60
DR4560A60
Opis: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
Na stanie: 837 pcs
Pobieranie: DR4560A60.pdf
Opis: SSR RELAY SPST-NO 16A 48-660V
Na stanie: 4149 pcs
Pobieranie: DR4111.pdf
DR4560A45J
DR4560A45J
Pobieranie: DR4560A45J.pdf
DR4560A60J
DR4560A60J
Na stanie: 751 pcs
Pobieranie: DR4560A60J.pdf
DR4560A45
DR4560A45