DR2260D30U
CrydomCrydom
DR2260D30U Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DR2260D30U
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Arkusze danych: DR2260D30U.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DR2260D30U
Part Number DR2260D30U Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2014 pcs Arkusz danych DR2260D30U.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 600V Napięcie - Wejście 4 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria DR22 Opakowania Bulk
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink Typ wyjścia AC, Zero Cross
Inne nazwy CC2266 Rodzaj mocowania DIN Rail
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Prąd ładowania 30A