DP4RSB60E60B2
CrydomCrydom
DP4RSB60E60B2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DP4RSB60E60B2
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Arkusze danych: 1.DP4RSB60E60B2.pdf2.DP4RSB60E60B2.pdf3.DP4RSB60E60B2.pdf4.DP4RSB60E60B2.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 262 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DP4RSB60E60B2
Part Number DP4RSB60E60B2 Producent Crydom
Opis RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Obciążenie 1 ~ 48 V Napięcie - Wejście 18 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Seria DP
Opakowania Bulk Package / Case Hockey Puck
Typ wyjścia DC Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 60A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DP4RSB60E60B
DP4RSB60E60B
Producenci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V