DP4RSA60E60
CrydomCrydom
DP4RSA60E60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DP4RSA60E60
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Arkusze danych: 1.DP4RSA60E60.pdf2.DP4RSA60E60.pdf3.DP4RSA60E60.pdf4.DP4RSA60E60.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 265 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DP4RSA60E60
Part Number DP4RSA60E60 Producent Crydom
Opis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Obciążenie 1 ~ 48 V Napięcie - Wejście 18 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Seria DP
Opakowania Bulk Package / Case Hockey Puck
Typ wyjścia DC Inne nazwy CC1841
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 60A
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DP4RSA60E40B2
DP4RSA60E40B2
Producenci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Na stanie: 272 pcs
Pobieranie: DP4RSA60E40B2.pdf
RFQ
DP4RSA60E60B8
DP4RSA60E60B8
Producenci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V