CWA2410-10
CrydomCrydom
CWA2410-10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CWA2410-10
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Arkusze danych: 1.CWA2410-10.pdf2.CWA2410-10.pdf3.CWA2410-10.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CWA2410-10
Part Number CWA2410-10 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2125 pcs Arkusz danych 1.CWA2410-10.pdf2.CWA2410-10.pdf3.CWA2410-10.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 90 ~ 280VAC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria CW24 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Inne nazwy CC1532 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Prąd ładowania 10A
Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CWA0BK1A00A0
CWA0BK1A00A0
Producenci: APEM Inc.
Opis: SWITCH THUMBWHEEL HALL EFFECT
Na stanie: 1405 pcs
Pobieranie: CWA0BK1A00A0.pdf
RFQ
CWA2410
CWA2410
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Na stanie: 2209 pcs
Pobieranie: CWA2410.pdf
RFQ
CWA-STANDARD-R
CWA-STANDARD-R
Producenci: N/A
Opis: SOFTWARE SUPPORT ANNUAL CW STD
Na stanie: 98 pcs
Pobieranie:
CWA2410H
CWA2410H
Producenci: Crydom
Pobieranie: CWA2410H.pdf
CWA2410P
CWA2410P