CNR60D30V
CrydomCrydom
CNR60D30V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CNR60D30V
Producent / marka: Crydom
Opis produktu DIN SSR 600VAC/30A, 4-32VDC IN,
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje CNR60D30V
Part Number CNR60D30V Producent Crydom
Opis DIN SSR 600VAC/30A, 4-32VDC IN, Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5583 pcs Arkusz danych
Napięcie - Obciążenie 48 ~ 600 V Napięcie - Wejście 4 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Seria CNR
Opakowania Bulk Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Typ wyjścia AC, Zero Cross Inne nazwy 646-1310
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd ładowania 30A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CNR60D30VR
CNR60D30VR
Producenci: Crydom
Opis: DIN SSR 600VAC/30A, 4-32VDC IN,