CN048D05
CrydomCrydom
CN048D05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CN048D05
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Arkusze danych: 1.CN048D05.pdf2.CN048D05.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CN048D05
Part Number CN048D05 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12364 pcs Arkusz danych 1.CN048D05.pdf2.CN048D05.pdf
Napięcie - Obciążenie 0V ~ 48V Napięcie - Wejście 3 ~ 12VDC
Termination Style PC Pin Dostawca urządzeń Pakiet 4-SIP
Seria CN Opakowania Tube
Package / Case 4-SIP Typ wyjścia DC
Inne nazwy CC1796
CN048D05-ND
Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 100mA Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant