A2410E-10
CrydomCrydom
A2410E-10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: A2410E-10
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Arkusze danych: 1.A2410E-10.pdf2.A2410E-10.pdf3.A2410E-10.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje A2410E-10
Part Number A2410E-10 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2000 pcs Arkusz danych 1.A2410E-10.pdf2.A2410E-10.pdf3.A2410E-10.pdf
Napięcie - Obciążenie 24V ~ 280V Napięcie - Wejście 18 ~ 36VAC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria 1 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Inne nazwy A2410E-10-ND
CC2499
Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Prąd ładowania 10A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
A2410F
A2410F
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Na stanie: 2139 pcs
Pobieranie: A2410F.pdf
RFQ
A2410E-B
A2410E-B
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NC 10A 24-280V
Na stanie: 2192 pcs
Pobieranie: A2410E-B.pdf
RFQ
A2410E
A2410E
Pobieranie: A2410E.pdf
A2410G
A2410G
Opis: SOLID STATE RELAY
Pobieranie: A2410G.pdf
A2410-10
A2410-10
Pobieranie: A2410-10.pdf
Opis: SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
Pobieranie: A24110.pdf
A2410K
A2410K
Opis: SOLID STATE RELAY 24-280 VAC
Pobieranie: A2410K.pdf
Opis: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
A2410PG
A2410PG
Opis: RELAY SSR 24-280V
Pobieranie: A2410PG.pdf
A2410-B
A2410-B
Pobieranie: A2410-B.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...