20LPCV2475
CrydomCrydom
20LPCV2475 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 20LPCV2475
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 75A 20-300V
Arkusze danych: 1.20LPCV2475.pdf2.20LPCV2475.pdf3.20LPCV2475.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 184 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 20LPCV2475
Part Number 20LPCV2475 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 75A 20-300V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 184 pcs Arkusz danych 1.20LPCV2475.pdf2.20LPCV2475.pdf3.20LPCV2475.pdf
Napięcie - Obciążenie 20V ~ 300V Napięcie - Wejście 4 ~ 20mA
Termination Style Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria LPCV Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia AC, Proportional Control
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 75A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant