831708C4.0
CrouzetCrouzet
831708C4.0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 831708C4.0
Producent / marka: Crouzet
Opis produktu SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V
Arkusze danych: 831708C4.0.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 831708C4.0
Part Number 831708C4.0 Producent Crouzet
Opis SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25158 pcs Arkusz danych 831708C4.0.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Termination Style PC Pin
funkcji przełącznika On-Mom Seria 83170
Siła zwolnienia 31gf Pretravel -
Opakowania Bulk Overtravel 0.020" (0.5mm)
Inne nazwy 83170809 temperatura robocza -20°C ~ 125°C
Pozycja robocza 0.330" (8.4mm) Siła robocza 153gf
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 1,000,000 Cycles Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - Życie elektryczne -
Podróże różnicowe 0.006" (0.15mm) Aktualna ocena 100mA (AC)
Obwód SPDT Typ urządzenia uruchamiającego Round (Pin Plunger)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
831708C2.EL
831708C2.EL
Producenci: Crouzet
Opis: SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V
Na stanie: 21283 pcs
Pobieranie: 831708C2.EL.pdf
RFQ
Producenci: Crouzet
Opis: 831709 I W7A5 170A R24 A
Na stanie: 24639 pcs
Pobieranie: 83170929.pdf
RFQ
831708C2.AL
831708C2.AL
Pobieranie: 831708C2.AL.pdf
831708C2.CL
831708C2.CL
Pobieranie: 831708C2.CL.pdf
831709A1.0
831709A1.0
Opis: SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 250V