PTFB201402FC-V2-R250
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTFB201402FC-V2-R250
Producent / marka: Cree Wolfspeed
Opis produktu LDMOS FET 140W, 2010 - 2025MHZ
Arkusze danych:
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTFB201402FC-V2-R250
Part Number PTFB201402FC-V2-R250 Producent Cree Wolfspeed
Opis LDMOS FET 140W, 2010 - 2025MHZ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1336 pcs Arkusz danych
Napięcie - Test 28V Napięcie - znamionowe 65V
Typ tranzystora LDMOS (Dual), Common Source Dostawca urządzeń Pakiet H-37248-4
Seria - Moc - Wyjście 140W
Package / Case H-37248-4 noise Figure -
Zdobyć 16dB Częstotliwość 2.01GHz ~ 2.025GHz
szczegółowy opis RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 650mA 2.01GHz ~ 2.025GHz 16dB 140W H-37248-4 Aktualna ocena 10µA
Obecny - Test 650mA