TUHS3F12
CoselCosel
TUHS3F12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TUHS3F12
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER
Arkusze danych: TUHS3F12.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TUHS3F12
Part Number TUHS3F12 Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8088 pcs Arkusz danych TUHS3F12.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 1.13" L x 0.69" W x 0.50" H (28.7mm x 17.5mm x 12.7mm) Seria TUH
Moc (W) 3W Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 1776-1792 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Regulacja obciążenia 100mV linia rozporządzenie 48mV
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy DC Input Capable, Universal Input
Wydajność 79% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Obecny - Wyjście (Max) 250mA Zatwierdzenia CE, cURus