SFS10481R5C
CoselCosel
SFS10481R5C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFS10481R5C
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 1.5V
Arkusze danych: 1.SFS10481R5C.pdf2.SFS10481R5C.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFS10481R5C
Part Number SFS10481R5C Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 1.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2845 pcs Arkusz danych 1.SFS10481R5C.pdf2.SFS10481R5C.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 1.5V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 76V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Seria SFS Moc (W) 5.25W
Package / Case 17-DIP Module temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 3.5A 36V - 76V Input
Obecny - Wyjście (Max) 3.5A Aplikacje ITE (Commercial)