PLA600F-15
CoselCosel
PLA600F-15 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PLA600F-15
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 15V 600W
Arkusze danych: PLA600F-15.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 701 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PLA600F-15
Part Number PLA600F-15 Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 600W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 701 pcs Arkusz danych PLA600F-15.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Enclosed
Seria PLA Moc (W) 600W
Inne nazwy 1776-1555 temperatura robocza -20°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Universal Input
Wydajność 84% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 40A Zatwierdzenia CE, cURus, TUV
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PLA600F-24
PLA600F-24
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 600W
Na stanie: 736 pcs
Pobieranie: PLA600F-24.pdf
RFQ
PLA600F-12-C
PLA600F-12-C
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na stanie: 551 pcs
Pobieranie: PLA600F-12-C.pdf
RFQ
PLA600F-15-C
PLA600F-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na stanie: 481 pcs
Pobieranie: PLA600F-15-C.pdf
PLA600F-15-G
PLA600F-15-G
Opis: AC/DC CONVERTER 15V