PLA150F-24
CoselCosel
PLA150F-24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PLA150F-24
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 150W
Arkusze danych: PLA150F-24.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PLA150F-24
Part Number PLA150F-24 Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1543 pcs Arkusz danych PLA150F-24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Enclosed
Seria PLA Moc (W) 150W
Inne nazwy 1776-1549 temperatura robocza -20°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Universal Input
Wydajność 90% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.4A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 6.4A Zatwierdzenia CE, cURus, TUV