PCA600F-12
CoselCosel
Cosel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCA600F-12
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 1
Arkusze danych: PCA600F-12.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 217 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCA600F-12
Part Number PCA600F-12 Producent Cosel
Opis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217 pcs Arkusz danych PCA600F-12.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Seria PCA Moc (W) 636W
Inne nazwy 1776-3660 temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Wydajność 92%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 53A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input Obecny - Wyjście (Max) 53A