PBA30F-12
CoselCosel
PBA30F-12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PBA30F-12
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 30W
Arkusze danych: PBA30F-12.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PBA30F-12
Part Number PBA30F-12 Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2060 pcs Arkusz danych PBA30F-12.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Open Frame
Seria PBA Moc (W) 30W
Inne nazwy 1776-1484 Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy DC Input Capable, Universal Input
Wydajność 78% szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.5A Zatwierdzenia CE, cURus, TUV
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PBA30F-12-CN
PBA30F-12-CN
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na stanie: 1314 pcs
Pobieranie: PBA30F-12-CN.pdf
RFQ
PBA300F-7R5-G
PBA300F-7R5-G
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 7.5V
Na stanie: 257 pcs
Pobieranie: PBA300F-7R5-G.pdf
RFQ
PBA30F-12-CEN
PBA30F-12-CEN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na stanie: 1223 pcs
Pobieranie: PBA30F-12-CEN.pdf
PBA300F-7R5-U
PBA300F-7R5-U
Opis: AC/DC CONVERTER 7.5V
Na stanie: 306 pcs
Pobieranie: PBA300F-7R5-U.pdf
PBA30F-12-CJ
PBA30F-12-CJ
Opis: AC/DC CONVERTER 12V