MGS30483R3
CoselCosel
MGS30483R3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MGS30483R3
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V
Arkusze danych: 1.MGS30483R3.pdf2.MGS30483R3.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MGS30483R3
Part Number MGS30483R3 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2327 pcs Arkusz danych 1.MGS30483R3.pdf2.MGS30483R3.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3.3V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 76V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.39" H (50.8mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria MGS Moc (W) 26W
Package / Case 6-DIP Module Inne nazwy 1776-2476
MGS30483R3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
cechy - Wydajność 91%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 36V - 76V Input Obecny - Wyjście (Max) 8A