LEP150F-48-SNRT
CoselCosel
LEP150F-48-SNRT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LEP150F-48-SNRT
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V
Arkusze danych: LEP150F-48-SNRT.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 756 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LEP150F-48-SNRT
Part Number LEP150F-48-SNRT Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 756 pcs Arkusz danych LEP150F-48-SNRT.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Seria LEP temperatura robocza -10°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wydajność 87%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.2A
Zatwierdzenia CE, cURus, TUV Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LEP150F-48-SN
LEP150F-48-SN
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Na stanie: 1012 pcs
Pobieranie: LEP150F-48-SN.pdf
RFQ
LEP150F-48-S
LEP150F-48-S
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V