LEP150F-48-C
CoselCosel
LEP150F-48-C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LEP150F-48-C
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V
Arkusze danych: LEP150F-48-C.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 771 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LEP150F-48-C
Part Number LEP150F-48-C Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 771 pcs Arkusz danych LEP150F-48-C.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Seria LEP temperatura robocza -10°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wydajność 87%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.2A