DHS50B28
CoselCosel
DHS50B28 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DHS50B28
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 28V
Arkusze danych: DHS50B28.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 947 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DHS50B28
Part Number DHS50B28 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 28V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 947 pcs Arkusz danych DHS50B28.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 28V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 200V Napięcie - wejściowa (maks) 400V
Rodzaj Isolated Module Dostawca urządzeń Pakiet -
Rozmiar / Wymiar 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Seria DHS
Opakowania - Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 1776-1211 temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Wydajność 82%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.8A 200V - 400V Input Obecny - Wyjście (Max) 1.8A
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DHSF44D102ZHXB
DHSF44D102ZHXB
Producenci: Murata Electronics
Opis: CAP CER 1000PF 20KV Z5V DISK
Na stanie: 5531 pcs
Pobieranie: DHSF44D102ZHXB.pdf
RFQ
DHS50B12-T
DHS50B12-T
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na stanie: 848 pcs
Pobieranie: DHS50B12-T.pdf
RFQ
DHS50B28-T
DHS50B28-T
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 28V
Na stanie: 764 pcs
Pobieranie: DHS50B28-T.pdf
DHSF44D102ZH2B
DHSF44D102ZH2B
Producenci: Murata Electronics
Opis: CAP CER 100PF 20KV Z5U DISK
Na stanie: 3429 pcs
Pobieranie: DHSF44D102ZH2B.pdf
DHSF44D242ZN2B
DHSF44D242ZN2B
Opis: CAP CER 2400PF 20KV Z5U DISK
Pobieranie: DHSF44D242ZN2B.pdf
DHS8S
DHS8S
Producenci: APEM Inc.
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V
Pobieranie: DHS8S.pdf
DHS50B24
DHS50B24
Opis: DC DC CONVERTER 24V
Na stanie: 933 pcs
Pobieranie: DHS50B24.pdf
DHS6S
DHS6S
Producenci: APEM Inc.