DHS200A24
CoselCosel
DHS200A24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DHS200A24
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V
Arkusze danych: 1.DHS200A24.pdf2.DHS200A24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 661 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DHS200A24
Part Number DHS200A24 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 661 pcs Arkusz danych 1.DHS200A24.pdf2.DHS200A24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Wejście (Min) 60V Napięcie - wejściowa (maks) 160V
Rodzaj Isolated Module Dostawca urządzeń Pakiet -
Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Seria DHS
Moc (W) 202W Package / Case 8-DIP Module
Inne nazwy 1776-2072
DHS200A24-ND
temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy - Wydajność 88%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.4A 60V - 160V Input Obecny - Wyjście (Max) 8.4A