DBS150A24
CoselCosel
DBS150A24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBS150A24
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V
Arkusze danych: 1.DBS150A24.pdf2.DBS150A24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 692 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBS150A24
Part Number DBS150A24 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 692 pcs Arkusz danych 1.DBS150A24.pdf2.DBS150A24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 160V
Rodzaj Isolated Module Dostawca urządzeń Pakiet -
Rozmiar / Wymiar 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Seria DBS
Moc (W) 151W Package / Case 21-DIP Module
Inne nazwy 1776-2053
DBS150A24-ND
temperatura robocza -20°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy - Wydajność 87%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 66V - 160V Input Obecny - Wyjście (Max) 6.3A