CBS200481R8-F3
CoselCosel
CBS200481R8-F3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CBS200481R8-F3
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 1.8V
Arkusze danych: CBS200481R8-F3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 663 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CBS200481R8-F3
Part Number CBS200481R8-F3 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 1.8V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 663 pcs Arkusz danych CBS200481R8-F3.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 1.8V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 76V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet Half Brick Rozmiar / Wymiar 2.46" L x 2.31" W x 1.54" H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm)
Seria CBS Moc (W) 63W
Package / Case Half Brick temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OVP Wydajność 70%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 36V - 76V Input Obecny - Wyjście (Max) 35A