CBS1004805-F2
CoselCosel
CBS1004805-F2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CBS1004805-F2
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V
Arkusze danych: CBS1004805-F2.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 595 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CBS1004805-F2
Part Number CBS1004805-F2 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 595 pcs Arkusz danych CBS1004805-F2.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 76V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet Half Brick Rozmiar / Wymiar 2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm)
Seria CBS Moc (W) 100W
Package / Case Half Brick temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OVP Wydajność 84%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 76V Input Obecny - Wyjście (Max) 20A
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CBS1004805-RF1
CBS1004805-RF1
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na stanie: 748 pcs
Pobieranie: CBS1004805-RF1.pdf
RFQ
CBS1004805
CBS1004805
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V