CBS100241R8
CoselCosel
CBS100241R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CBS100241R8
Producent / marka: Cosel
Opis produktu DC DC CONVERTER 1.8V
Arkusze danych: CBS100241R8.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 680 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CBS100241R8
Part Number CBS100241R8 Producent Cosel
Opis DC DC CONVERTER 1.8V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 680 pcs Arkusz danych CBS100241R8.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 1.8V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet Half Brick Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Seria CBS Moc (W) 42W
Package / Case Half Brick temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, OCP, OVP Wydajność 71%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 18V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 23.4A
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CBS100241R8-F5
CBS100241R8-F5
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 700 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F5.pdf
RFQ
CBS1002415-T
CBS1002415-T
Producenci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 724 pcs
Pobieranie: CBS1002415-T.pdf
RFQ
CBS100241R8-F4
CBS100241R8-F4
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 729 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F4.pdf
CBS100241R8-F3
CBS100241R8-F3
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 759 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F3.pdf
CBS1002415-R
CBS1002415-R
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 755 pcs
Pobieranie: CBS1002415-R.pdf
CBS1002415-RF1
CBS1002415-RF1
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 688 pcs
Pobieranie: CBS1002415-RF1.pdf
CBS100241R8-F1
CBS100241R8-F1
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 765 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F1.pdf
CBS1002415-RT
CBS1002415-RT
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 666 pcs
Pobieranie: CBS1002415-RT.pdf
CBS100241R8-F6
CBS100241R8-F6
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 647 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F6.pdf
CBS1002415-RF2
CBS1002415-RF2
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 619 pcs
Pobieranie: CBS1002415-RF2.pdf
CBS1002415-F6
CBS1002415-F6
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na stanie: 747 pcs
Pobieranie: CBS1002415-F6.pdf
CBS100241R8-F2
CBS100241R8-F2
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V
Na stanie: 588 pcs
Pobieranie: CBS100241R8-F2.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...