ADA750F-48
CoselCosel
ADA750F-48 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ADA750F-48
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V 432W
Arkusze danych: ADA750F-48.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 216 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ADA750F-48
Part Number ADA750F-48 Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 432W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 216 pcs Arkusz danych ADA750F-48.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Seria ADA Moc (W) 432W (744W Forced Air)
Inne nazwy 1776-1124 temperatura robocza -10°C ~ 71°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Wydajność 89% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 9A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 9A Zatwierdzenia CE, cURus, TUV
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ADA750F-36-U
ADA750F-36-U
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 450W
Na stanie: 196 pcs
Pobieranie: ADA750F-36-U.pdf
RFQ
ADA750F-48-CW
ADA750F-48-CW
Producenci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 432W
Na stanie: 201 pcs
Pobieranie: ADA750F-48-CW.pdf
RFQ
ADA750F-48-CT
ADA750F-48-CT
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 432W
Na stanie: 203 pcs
Pobieranie: ADA750F-48-CT.pdf
ADA750F-48-C
ADA750F-48-C
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 432W
Na stanie: 186 pcs
Pobieranie: ADA750F-48-C.pdf
ADA750F-48-F
ADA750F-48-F
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 432W
Na stanie: 199 pcs
Pobieranie: ADA750F-48-F.pdf
ADA750F-36-W
ADA750F-36-W
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 450W
Na stanie: 237 pcs
Pobieranie: ADA750F-36-W.pdf
ADA750F-48-E
ADA750F-48-E
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 432W