ADA600F-36-R
CoselCosel
ADA600F-36-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ADA600F-36-R
Producent / marka: Cosel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 36V 360W
Arkusze danych: ADA600F-36-R.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 242 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ADA600F-36-R
Part Number ADA600F-36-R Producent Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 360W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 242 pcs Arkusz danych ADA600F-36-R.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 36V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Seria ADA Moc (W) 360W (594W Forced Air)
temperatura robocza -10°C ~ 71°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Wydajność 87%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 10A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 10A