TAS275K035P1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS275K035P1C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TAS275K035P1C
Producent / marka: Cornell Dubilier Electronics
Opis produktu CAP TANT 2.7UF 35V 10% AXIAL
Arkusze danych: TAS275K035P1C.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TAS275K035P1C
Part Number TAS275K035P1C Producent Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 2.7UF 35V 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4391 pcs Arkusz danych TAS275K035P1C.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Hermetically Sealed
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Seria TAS Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Producent Kod rozmiaru C Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy General Purpose
Współczynnik awaryjności - ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.7µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial Pojemność 2.7µF