SLP331M450H5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP331M450H5P3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SLP331M450H5P3
Producent / marka: Cornell Dubilier Electronics
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: SLP331M450H5P3.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SLP331M450H5P3
Part Number SLP331M450H5P3 Producent Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20429 pcs Arkusz danych SLP331M450H5P3.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria SLP oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 338-1943
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005 Ohm szczegółowy opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.005 Ohm 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose