PVC10247
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PVC10247
Producent / marka: Cornell Dubilier Electronics
Opis produktu CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: PVC10247.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PVC10247
Part Number PVC10247 Producent Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4702 pcs Arkusz danych PVC10247.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.402" Dia x 0.902" L (10.20mm x 22.90mm) Seria PVC
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.689" (17.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polyester szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 200V 1000V (1kV) Polyester Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje General Purpose