ESRE331M0EXB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRE331M0EXB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESRE331M0EXB
Producent / marka: Cornell Dubilier Electronics
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: ESRE331M0EXB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ESRE331M0EXB
Part Number ESRE331M0EXB Producent Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4490 pcs Arkusz danych ESRE331M0EXB.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria ESRE
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz oceny -
Opakowania Bulk Package / Case 2917 (7343 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.161" (4.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
szczegółowy opis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF