ST5EX102
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST5EX102
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Arkusze danych: ST5EX102.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST5EX102
Part Number ST5EX102 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 65994 pcs Arkusz danych ST5EX102.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Seria ST5 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 1 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 14
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks szczegółowy opis 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment