ST5ETR105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST5ETR105
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Arkusze danych: ST5ETR105.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST5ETR105
Part Number ST5ETR105 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60056 pcs Arkusz danych ST5ETR105.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
Seria ST5 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 1 MOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-5ETR 1M OHM (105)
ST-5ETR105
Liczba zwojów 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment