ST4ETG103
Przegląd produktów
Part Number: ST4ETG103
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Arkusze danych: ST4ETG103.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST4ETG103
Part Number ST4ETG103 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90749 pcs Arkusz danych ST4ETG103.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Seria ST4 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 10 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-4ETG 10K OHM (103)
ST-4ETG103
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment