ST4EH501
Przegląd produktów
Part Number: ST4EH501
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
Arkusze danych: ST4EH501.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST4EH501
Part Number ST4EH501 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 76432 pcs Arkusz danych ST4EH501.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Seria ST4 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 500 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks szczegółowy opis 500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment