ST4EC200
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST4EC200
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Arkusze danych: ST4EC200.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST4EC200
Part Number ST4EC200 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 106665 pcs Arkusz danych ST4EC200.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Seria ST4 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 20 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Inne nazwy ST-4EC 20 OHM (200)
ST-4EC200
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 20 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment