ST42ETH204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST42ETH204
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
Arkusze danych: ST42ETH204.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST42ETH204
Part Number ST42ETH204 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72376 pcs Arkusz danych ST42ETH204.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Seria ST42 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 200 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-42ETH 200K OHM (204)
ST-42ETH204
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment