ST42ETG205
Przegląd produktów
Part Number: ST42ETG205
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
Arkusze danych: ST42ETG205.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ST42ETG205
Part Number ST42ETG205 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88780 pcs Arkusz danych ST42ETG205.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Seria ST42 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 2 MOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-42ETG 2M OHM (205)
ST-42ETG205
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment